Kontor och medarbetare

Anne-Sofia Ojala, producent
annesofia.ojala@storytelling.se
Tel: 08-34 41 33

Kersti Björkman, coach i Storydox och kursledare för Berätta ditt liv
kersti.bjorkman@storytelling.se
Tel: 073-963 02 27

Tomas Carlsson, projektledare, kursledare för naturguider, naturberättare, mm. se mer om Tomas
tomas.carlsson@storytelling.se
Tel: 070-212 25 91

Fabulas styrelse och grundare

Agnes Branting, styrelseledamot och producent
agnes.branting@storytelling.se
Tel: 073-600 14 33

Amanda Glans, styrelseledamot
amanda.glans@storytelling.se
073-733 18 06

Ida Junker, styrelseordförande och grundare
ida.junker@storytelling.se
070-200 92 43

Peter Hagberg, styrelseledamot och grundare
peter.hagberg@storytelling.se
073-503 27 65

Mats Rehnman, grundare
mats.rehnman@storytelling.se
070-691 99 92

Så hittar du hit

T-bana: S:t Eriksplan
Flygbuss: S:t Eriksplan
Adress: Eastmansvägen 35, 113 61 Stockholm
Telefon: +46 (0)8 344 133
E-post: fabula@storytelling.se

När du kommer till Katarinahuset – gå till entrén på långsidan. Om det är låst kan du ringa på dörrklockan. Vi finns en trappa upp. Välkommen!